صفحه اصلی / وب سایت کپسول
[rev_slider_vc alias=”MainSlider”]

برخی از برندها

[hs_testimonial_shortcode hs_testimonail_show_name=”1″ hs_testimonail_show_img=”1″ hs_testimonail_show_rating=”1″ hs_testimonail_grid_option=”4″]

مقالات

قبل از شروع کار به فکر ایمنی باشید

پاسخگویی 24 ساعته

با توجه به شرایط خرید آنلاین، کپسول بر خود لازم می بیند پاسخگوی نیاز های مشتریان خود باشد. از این رو بخش پاسخگویی به وسیله تیکت به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی است، لازم به ذکر است این بخش در ساعات اداری شرکت پاسخگوی تماس های تلفنی مشتریان عزیز نیز خواهد بود.

ضمانت بازگشت

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌ها بوده است. این راستا می‏‌کوشیم تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. 

تحویل اکسپرس

سفارش‌ها  مطابق بازه زمانی که مشتریان هنگام ثبت سفارش انتخاب می‌کنند، تحویل داده خواهد شد. سفارشات اکسپرس در صورتی که ارزش سفارش بیش از یکصد هزار تومان باشد ، ارسال آن رایگان است ولی برای سفارشات زیر یکصد هزار تومان مطابق تعرفه پست در هنگام ثبت سفارش هزینه ارسال دریافت خواهد شد.

ضمانت اصل بودن کالا

کپسول اصالت همۀ کالاهایش را تضمین می کند. از آنجا که کپسول برای تامین کالاهای ارائه شده در وب سایت، تنها با شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان می‌توانند مطمئن باشند که کالای دارای هولوگرام از طرق قانونی وارد کشور شده است، را از کپسول خریداری می‌کنند.

چه کمکی میتوانم انجام دهم با ما چت کنید